Privatumo politika

Etimarkas, UAB privatumo ir slapukų politika

Paskutinį kartą atnaujinta 2023-02-22

UAB „Etimarkas“ (toliau – Bendrovė) kaip paslaugos teikėja įsipareigoja tinkamai saugoti bei gerbti kiekvieno duomenų subjekto suteiktus duomenis ir privatumą.

Naudodamiesi Internetine svetaine, Jūs sutinkate su šia Privatumo politika ir įsipareigojate laikytis svetainėje skelbiamų taisyklių. Kitu atveju, nesutikus laikytis Internetinės svetainės taisyklių ir šios Privatumo politikos, Jūs negalite toliau naudotis Mūsų Internetiniame puslapyje.

Kokiu tikslu renkami asmens duomenys?

Siekdami susisiekti su mumis per svetainėje esančias užklausos formas, Jūs turite pateikti mums šiuos duomenis: vardą, adresą, telefono numerį bei elektroninio pašto adresą. Mes įsipareigojame rinkti ir naudoti Jūsų asmens duomenis tik tokiu atveju ir tokia apimtimi, kad galėtume užtikrinti savo kaip paslaugų teikėjo įsipareigojimus.

Kiek laiko Jūsų pateikta informacija yra saugoma?

Surinkti asmens duomenys yra saugomi mūsų duomenų bazėje ir spausdintiniuose dokumentuose tokiu atveju, jei po užklausos buvo įsigytos mūsų paslaugos. Taip pat duomenys saugomi kai buvo gautas Jūsų sutikimas juos naudoti rinkodaros tikslais. Mes saugom Jūsų asmens duomenis tiek, kiek tai numato teisės aktai arba atsižvelgiant į duomenų tvarkymo tikslus, tuo atveju, kai numatytas ilgesnis duomenų saugojimo laikotarpis

Kaip susipažinti su pateikta informacija?

Jūs, kaip duomenų subjektas, turite teisę gauti visą informaciją apie Jūsų asmens duomenis, kaip ir iš kur jie yra surinkti bei kaip juos tvarkome. Jūs turite teisę kreiptis į mus su prašymu pataisyti Jūsų asmens duomenis, sunaikinti juos ar jų nebetvarkyti. Duomenų subjektas gali nesutikti, kad jo duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais arba bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą. Jūs taip pat turite teisę reikalauti ištrinti duomenis („teisė būti pamirštam“), teisę į duomenų perkeliamumą ir galimybę prašyti, kad duomenų tvarkymas būtų apribotas.

Informacijos atskleidimas

Tvarkydami Jūsų duomenis, mes vadovaujamės konfidencialumo. Siekiant tinkamai atlikti savo kaip paslaugos teikėjų įsipareigojimus, informaciją trečioms šalims galime atskleisti tik tuo atveju, jei to reikia sutarties sudarymui, vykdymui arba dėl kitų teisėtų priežasčių, pavyzdžiui esant aplinkybėms kai kompetentingoms institucijoms atskleisti informaciją įpareigoja įstatymai ar kiti teisės aktai.

Mes neprisiimame atsakomybės už kitų asmenų internetinių puslapių veikimą arba jose pateikiamą turinį. Todėl Jums palikus Mūsų Internetinę svetainę ir patekus į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, mūsų Privatumo politika negalioja ir nėra taikoma.

Pakeitimai

Atsižvelgdami į įmonės politiką ir kitus oficialius dokumentus, mes turime teisę be išankstinio pranešimo bet kada pakeisti šią Privatumo politiką. Atsiradus pasikeitimams įsipareigojame apie juose informuoti mūsų internetinėje svetainėje, todėl rekomenduojame Jums reguliariai tikrinti mūsų privatumo politikos nuostatas.

Slapukų sąrašas

PavadinimasGaliojimo laikasAprašymas
PHPSESSIDĮėjus į tinklapį / išejusSlapukas skirtas svetainei veikti, atskiriems vartotojams rodyti jo norimą informaciją
wp_langĮėjus į tinklapį / išėjusSlapukas naudojamas išsaugoti vartotojo kalbos nustatymus
cookieyes-consent1 metaiSlapukas skirtas atpažinti vartotojo slapukų nustatymus
pll_language1 metai„Polylang“ naudoja slapuką, kad prisimintų vartotojo pasirinktą kalbą, kai jis vėl apsilankys svetainėje

Kontaktinė informacija

Jei turite kokių nors klausimų, kurie būtų susiję su asmens duomenų tvarkymu ar slapukų naudojimų, kreipkitės į mus patogiausiu Jums būdu, kontaktus rasite žemiau.